Diana Litwin-Dolezińska

Diana Litwin-Dolezińska

Jestem autorką bloga dla kobiet „PIENIĄDZ JEST KOBIETĄ”, a oprócz tego mamą i żoną. Z zawodu i zamiłowania „Kobieta od Pieniędzy”. Jestem też ekonomistką, drobną inwestorką, freelancerką. Prowadzę finansową grupę wsparcia - Finanse w świecie kobiet. Pomagam kobietom dbać o swoje pieniądze, ogarniać codzienne wydatki i dobrze organizować budżet domowy. Chcę motywować innych do wzięcia spraw we własne ręce, bo od nas samych zależy najwięcej.

"Jestem przekonana, że każdy rodzic jest w stanie wyśmienicie przygotować swoje dziecko do jego przyszłej niezależności finansowej. By to jednak zrobić, pewnie potrzebujesz kilku skutecznych wskazówek.

Właśnie z tego powodu tworzymy tę kampanię! Nasza akcja #Lovekieszonkowe jest odpowiedzią na współczesne wyzwanie, jakim jest edukacja finansowa dzieci w Polsce. Informacje i materiały, które będą się tu sukcesywnie ukazywać, na pewno Ci w tym pomogą. 
Bardzo się cieszę, że już dzisiaj możemy wspólnie wyruszyć w tę satysfakcjonującą podróż do dziecięcego świata finansów."Podczas wyjazdów pojawia się dużo więcej pokus skłaniających do wydatków.
...nauczyć dziecko zarządzania swoimi finansami.

Dlaczego warto uczyć dzieci oszczędzania?

Przyjęło się, że październik jest uznawany za miesiąc oszczędzania. Dowiedz się więcej

Jak sprawić, aby dziecko...

...zostało świadomym konsumentem? To nie jest wcale takie trudne! Dowiedz się więcej

Jak nauczyć dziecko robić przemyślane zakupy?

Standardowo u większości Polaków opłaty i codzienne wydatki stanowią jedną z największych części domowego budżetu. Dowiedz się więcej